AZMU juz nie ma !


#1 2008-12-12 09:25:23

Nalewka2

Nowy !

Punktów :   

AZM i AQS

Witam!!

Jak wiecie jestem z sojuszu AQS i myślałem nad tym długo co byście powiedzieli jak bysmy złaczyli nasze sojusze?? wtedy by wyszedł 1 a Potężny moglibyśmy pokonać nawet sojusze z pierwszej 5.Wszyscy byśmy byli niedaleko siebie co by ułatwiło w wysyłaniu wojsk w pomoc



Prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
ja i sojusz AQS

Ostatnio edytowany przez Nalewka2 (2008-12-12 09:26:42)

Offline

 

#2 2008-12-12 10:01:33

SzaRaF

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

Ja jestem osobiscie za, i jestem w stanie przeznaczyc odp il ptk Dyplomacji na taka fuzje... jesli juz to czekalbym na warunki jakie postawi AQS i tyle...
pzdr
SzaRaF


Nienawidze BFs i zniszcze Ginga...


A potem zobaczymy :)

Offline

 

#3 2008-12-12 10:11:01

Nalewka2

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

No ja też jestem za.Warunki?

Ja jestem tyko Generalem szczegóły trzeba bedzie z Aquariusem uzgodnić co i jak bo w końcu on jest przywódcą chociaz jest u was.Dobrze Szaraf że sie odezwałes...

Powiem aquarusowi zeby sie tutaj odezwał bo to odemnie nie zalezy tylko od przywódcy ale rozmawiałem z aquariusem i on chce zlączyc sojusze

Ja jak najbardziej jestem Za

A jakie wogóle ma warunki AZM??

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Nalewka2 (2008-12-12 15:43:44)

Offline

 

#4 2008-12-12 16:12:01

SzaRaF

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

Wiesz My szczegolnych warunkow nie mamy chodzi tylko o posluszenstwo wobec Rady, w ktorej poprzez wybory bedzie odp il Radnych Aquarius wiadomo sila rzeczy, sadze ze chyba w zaleznosci od il graczy ktorzy przyjda.... Sadze ze sie zobaczy ilu bedzie w sumie graczy, i tych wyrozniajacych sie wybierze na Radnego, lub poprzez glosowanie, takie szczegoly sadze ze beda do dopracowania na PW...


Nienawidze BFs i zniszcze Ginga...


A potem zobaczymy :)

Offline

 

#5 2008-12-12 17:10:32

greg1989

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

Ja jestem zdecydowanie za. Szczególnie teraz, jako że ostatnimi czasy trochę w AZMie morale podupadły (odejście Heroe, przegrana z BFs, spadek w rankingu) i taki bodziec jak fuzja z innym sojuszem bardzo by się przydał. Warto zauważyć też to że inne czołowe sojusze zaczęły stawiać na liczebność (zapewne w myśl zasady- I Herkules ...), więc utworzenie 1 większego sojuszu jest jak najbardziej zasadne.
Co do spraw technicznych się nie wypowiadam, gdyż nie wiem jak się łączy sojusze ;-P .
Pozdrawiam wszystkich członków AQS i AZM


http://s21.bitefight.onet.pl/c.php?uid=63373

Offline

 

#6 2008-12-12 18:07:30

FantomKiller

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

Osobiscie jestem za połonczenie sojuszy jest bardzo dobrym rozwiazaniem jesli chodzi o wieksze szanse na konkurowanie z najsilnieszymi nawet sojuszami zgadzam sie z greg1989 ze morale w naszym sojuszu podupadły wiec taka fuzia sojuszy przyda sie dla stwozenia konkurecyjnego sojuszu i siania strachu w sercach wrogów :) Pozdrowionka FantomKiller :P

Offline

 

#7 2008-12-12 22:34:07

Nalewka2

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

to dobrze że sie zgadzacie,czekam na dalsze wypowiedzi z sojuszu AZM

Offline

 

#8 2008-12-13 17:37:00

MeloN84

Nowy !

Punktów :   

Re: AZM i AQS

MeloN jest  ZA... trzeba sie wreszcie otrzasnac z letargu w jakim jestesmy   nic sie nie dzieje cisza spokoj zero rozrywki i radochy z gry :/ sklejmy sie robmy wojo i wioooooo rozpierdziucha na calego!!! :D

Offline

 

#9 2008-12-14 20:29:09

Skate4

Gość

Re: AZM i AQS

ja zostaje

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.simsowo.pun.pl www.gv.pun.pl www.shadowofbleach.pun.pl